Spotlight / Vánoce

Sněhové vločky z papíru: 50 krásných předloh

snehove-vlocky-papirove

Papírové sněhové vločky – Zdroj: Liveinternet.ru/3225298

Podle kalendáře by měla být zima již v plném proudu, ale když se podíváme ven z okna, vypadá to trochu jinak. Dalo by se napsat, že po zimě ani vidu ani slechu. I když nám zatím sněhové vločky za okny romanticky nepoletují a počasí přímo neláká k zimním radovánkám, můžeme zimě vyjít trochu naproti a krásné sněhové vločky si vyrobit z papíru.

Při svém pravidelném inspirativním brouzdání po internetu jsem narazila na 3 zajímavé blogy, kde naleznete celkem 50 krásných předloh na výrobu právě již zmiňovaných papírových sněhových vloček.

Nádherné a do posledního detailu propracované předlohy na výrobu sněhových vloček najdete na Liveinternet.ru/3225298. Pro všechny návštěvníky je zde připraveno 20 krásných motivů, které jsou zde předkresleny krok za krokem, takže by výroba jemných vloček neměla být komplikovaná. Při stříhání některých motivů bude potřeba trochu trpělivosti a zručnosti, avšak námaha se určitě vyplatí. Jednotlivé předlohy jsou k dispozici zde.

papirova-snehova-vlocka-z-papiru

Předloha pro výrobu papírových sněhových vloček – Zdroj: Liveinternet.ru/3225298

Dalším blogem je Firstpalette.com, kde je k dispozici 10 předloh pro vyrobení papírových sněhových vloček. Pod každým obrázkem najdete link pro stažení motivu, který si jen vytisknete a můžete se s dětmi obratem pustit do zimního vystřihování. Přiznám se, že tento web se mi ze všech, které vám zde dnes ukazuji, líbil nejvíce. Motivy nejsou nikterak složité, takže by je děti měly bez problémů zvládnout. Velkou výhodou je hlavně to, že si motivy stáhnete přímo v pdf, vytisknete a stříháte. Jednotlivé motivy pro vystřihované vločky najdete zde.

snehova-vlocka-z-papiru

Papírové sněhové vločky – Zdroj: Firstpalette.com

Posledním blogem, o který bych chtěla zmínit je Lapappadolce.net, kde je pro vaše tvoření připraveno více než 20 sněhových motivů. Součástí návodu je také obrazová ukázka, jak si papír složit a připravit vše nezbytné, abyste na konci měli úžasné sněhové vločky. Motivy pro stažení naleznete zde.

papirove-snehove-vlocky

Sněhové vločky z papíru – Zdroj: Lapappadolce.net

Vybrali jste si některý ze sněhovločkových motivů? Napište mi, který se vám nejvíce líbil nebo poved. Přeji vám krásné sněhové tvoření!

letscreate

 

 

 

 

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s