Spotlight / Tvoření s dětmi / Vánoce

Papírové vánoční stromečky: 8x s nápadem

vanocni-stromecek-papir

Papírový vánoční stromeček – Zdroj: Atdownunder.com

Vánoční stromeček, hlavní symbol Vánoc, ke kterému upínají svá očka zejména ti nejmenší, na nás v této době již pomalu vykukuje ze všech stran. V různých tvarech, zbarveních, velikostech a hlavně vyrobený z různých mateárilů.

Ten největší a samozřejmě ten hlavní, budeme zdobit až za několik týdnů, ale jeho malé podoby mohou zazářit v záři reflektorů již nyní. Do dnešního Spotlightu jsem pro vás vybrala několik tipů na výrobu papírových vánočních stromečků, které bezpochyby přinesou trochu kouzla Vánoc do vašich domovů a nejenom to. Bude to určitě také příležitost, jak v tomto trochu hektickém čase zabavit malé pomocníky. Při výrobě některých vánočních stromečků bude potřeba malinko zručnosti, ale i tak to bude výborná vánoční zábava. Co myslíte?

Vánoční stromečky z papíru mohou být různě skládané a v 3D nebo je snadno stočené do pomyslného kornoutu, který při otočení vytvoří krásný papírový vánoční stromeček. Z dnešních tipů mi do oka padl stromeček vyrobený z barevných koleček a také ten, při jehož výrobě se uplatnilo vykrajovátko na vánoční cukroví. Stromeček z barevných koleček bude časově na výrobu trochu náročnější, avšak výsledek bude stát za to. Na výrobu všech dnešních tipů na tvoření můžete využít balicí vánoční papíry, staré noviny či knihy, a nebo jen zbytky barevných papírů, které vám zůstaly z minulého tvoření.

Který stromeček vás nejvíce oslovit? Napište mi, jak se vám toto vánoční tvoření povedlo. Přeji vám krásný adventní čas!

letscreate

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s