Halloween / Spotlight

Dýně na Halloween: 10 inspirací

Už máte doma připravenu nádhernou oranžovou dýni, ale stále jste se nerozhodli, jak si ji ozdobíte? Vyřežete do ní jen strašidelný obličej a necháte ji jen tak? Nebo letos zkusíte něco nového, zcela netradičního? Všechny informační kanály nás zaplavují nejrůznějšími nápady, jak dýni správně naaranžovat. Ať si říká, kdo chce, co chce, nejlepší varianta bude stejně ta naše. A víte proč? Protože bude dělaná od srdce!

A kdybyste přeci jenom měli pocit, že vám do oka nepadl ten správný motiv, pak právě pro vás jsem na přátelských blozích vyhledala deset skutečně zajímavých inspiraci. Neztrácejme tedy už ani minutu, a pojďme se na tu oranžově strašidelnou nádheru podívat!

Milujete-li oranžovou barvu a nechcete si tuto radost ničím kazit, pak stačí ke halloweenskému tvoření jen drobné dekorace v podobě knoflíků, flitrů, anebo sušených květů. V kombinaci s černou oranžová bude nádherně a do daleka svítit. Při lepení knoflíků nebo flitrů budete sice potřebovat trochu více trpělivosti, ale výsledek bude myslím dokonalý. Co myslíte?

A pokud oranžová není zrovna vaším favoritem, a to z jakéhokoliv důvodu, pak můžete sáhnout po barvách a dýně si obarvit dle svého gusta nebo aktuální nálady. Bude to bílá, černá, stříbrná nebo třeba pepito? Kombinace bílé a malých černých netopýrů je hodně zajímavá a přitáhne pozornost nejedné kamarádky nebo sousedky, které přijdou k vám na halloweenskou návštěvu.

Napište mi, který z návrhů se vám nejvíce líbil, a do kterého se s radostí pustíte 🙂

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s