Halloween / Mé projekty

Když se okrasné tykve zatřpytí

podzim-okrasne-tykve

Podzim je již v plném proudu a kreativní duše se mohou s radostí oddávat tvoření. Už máte vymyšleny nebo připraveny všechny dekorace na Halloween? Nebo byste chtěli jen něco originálního do obývacího pokoje nebo na misku do vstupní haly? Dnes mám pro vás jeden šikovný a hlavně rychlý tip.

Před nedávnem jsem vám zde ukazovala námět pro ozdobení okrasných dýní a tykví pomocí samolepicí stuhy. Dnes budeme společně také lepit, ale tentokrát to budou třpytivé kamínky. Okrasné tykve dávají spoustu možností kreativní vyjádření, ať už za pomoci barviček, stuhy nebo okrasných kamínků. Tykve i dýně mám velmi ráda, protože stačí mnohdy skutečně velmi málo a na stole vám pod rukama vyroste malý dekorativní zázrak. Pojďte si dnes zkusit vyrobit další originální podzimní dekoraci třeba již na zmiňovaný Halloween!

okrasne-dyne-podzim

Co bude třeba:

  • okrasné tykve
  • samolepící ozdobné kamínky nebo jiné ozdoby

Jak na to:

Vybranou okrasnou tykev nebo dýni omyjte, aby na povrchu nebyla mastnota nebo jiné nečistoty, které by mohly bránit lepení. Následně se již můžete pustit směle do lepení a tvoření. Velkou výhodou je, že můžete zcela popustit uzdu své kreativní fantazii a kamínky nebo jiné ozdoby, které si připravíte, můžete na povrch tykve lepit dle svého gusta. Při lepení kamínky vždy dobře přitlačte, protože občas mají tu nemilou vlastnost trochu opadávat. Vyhněte se zejména různě tvarovaným plochám, kde kamínky drží skutečně špatně.

tykve-dekorace-podzimni

Lepení jde velmi rychle a zabere skutečně jen několik minut. K tomuto tvoření můžete přizvat určitě i děti, které ocení možnost báječného tvoření. Jednou z dalších velkých výhod je možnost připravení skutečně originálních dekorací pro Halloween. Výborně totiž vypadají také oranžové dýně polepené černými dekoracemi.

Napište mi, jak se vám tento projekt povedl. Své ukázky můžete přidávat také na profil Let´s Create na Facebooku.

Foto a text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

One thought on “Když se okrasné tykve zatřpytí

  1. Pingback: Okrasné tykve ve zlatě a lesku | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s