Spotlight

Podzimní věnce na dveře: 10 inspirací

Podzim postupně přebírá svoji vládu nad počasím, příroda začíná kreslit svými nejkrásnějšími barvami a listí pomalu vybarvuje nejrůznějšími odstíny žluté, oranžové, červené a hnědé. Všechny tyto barvy a také podzimní plody od kaštanů, ořechů, šišek, jablíček, hrušek až po tykve a dýně všech velikostí, nás všechny motivují ke krásnému podzimnímu tvoření.

Dnes vám nabídnu ukázku několika originálních podzimních věnců na dveře, na které mne v průběhu mého posledního internetového putování oslovily a myslím, že by se mohly stát velmi dobrou inspirací, jak ozdobit vchod do bytu nebo domu. Líbí se vám barevné listí, jablíčka nebo okrasné tykvičky? Všechno se dá nádherně zkombinovat dohromady a vytvořit tak zcela originální podzimní dekoraci.  Pojďte se podívat na 10 zajímavých tipů na vytvoření podzimních věnců na dveře.

I přesto, že podzim přináší spoustu výrobních materiálů, které stačí nasbírat v průběhu odpolední procházky třeba v neděli, hezký věnec je možné vytvořit i z papíru. Obyčejný novinový papír, ze kterého vystříháte listové motivy a následně obarvíte, poslouží výborně jako základní výrobní materiál pro tvoření. Po doplnění mašlí se můžete pyšnit nádhernou podzimní dekoraci.

Našli mezi výše uvedenými podzimními věnci na dveře svého favorita? Napište mi, který se vám nejvíce líbil. Máte-li fotografie svých již hotových věnečků, neváhejte je přidat na Facebook profil Let´s Create.

Foto: Shelterness
Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

 letscreate

 

Reklamy

3 thoughts on “Podzimní věnce na dveře: 10 inspirací

  1. Pingback: Okrasné tykve ve zlatě a lesku | Let´s Create

  2. Pingback: DIY: Starý plech na pečení v novém kabátě | Let´s Create

  3. Pingback: DIY: Nový kabát pro starý plech na pečení | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s