Spotlight

Příbory na letní párty 7x jinak

S létem je tady čas dovolených, výletů, dobrodružství a také báječných letních večírků a posezení s přáteli. Na každou párty anebo i grilování se sousedy je vždy potřeba nějaké to nádobí. Co byste řekli na trochu netradiční a veselé pojetí tradičních lžic, vidliček a nožů? Nechte se zlákat zajímavými tipy a pojďte své blízké a přátele překvapit zcela novým vzhledem příborů, které budou přímo z vaší kreativní dílny.

Léto má být veselé a plné barev, tak proč se i u vynikajícího jídla trochu nepobavit a třeba hned veselými lžícemi nebo vidličkami? Do dnešního Spotlightu jsem pro vás objevila sedm zajímavých tipů na výrobu velmi snadných dekorací pro umělohmotné party nádobí. Pokud budete chtít ozdobit i tradiční příbory, pak určitě všech sedm nápadů využijete.

Základním kamenem téměř u všem jsou dekorativní lepicí pásky (nebo také Washi tapes), díky kterým vytvoříte originální a osobitý design a to nejenom na příborech.

Ať už příbory polepíte celé nebo jenom z části, určitě sklidíte velký úspěch. Nechcete-li investovat do dekoračních lepicích pásek, pak stačí kousky pletací příze, kterou na příbor namotáte a originál je na světě. A pokud se vám nechce ani polepovat nebo namotávat, pak z barevného papíru můžete vytvořit hezký sáček a do něj příbor jednoduše vložit. Výsledek bude také stát určitě za to.

Tvoření s washi tapes mám velmi ráda, protože uplatnění najdou téměř všude a tvoří se s nimi opravdu snadno, takže to v pohodě zvádnou i děti. V případě, že byste chtěli na party připravit skleničky a misky, pak se můžete inspirovat inspirovat v příspěvku „Ozdobte si skleničky a misky„.

Patříte-li mezi kreativní duše a máte rádi netradiční záležitosti, pak si tento projekt a hlavně jeho výsledek (včetně nadšených očí blízkých a přátel) určitě užijete. Dejte mi vědět, jak se vám vše povedlo.

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

 

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s