Inspirace

TIP: Jak rozkrájet 20 cherry rajčat během 5ti vteřin

rajcata

Rajčata patří mezi zdravé stálice našich kuchyní, které si rádi nakrájíme třeba na chleba s máslem, přidáme do salátu nebo z nich uvaříme dobrý kečup. Dáte mi určitě za pravdu, že nejlepší jsou stejně ty, které můžete rovnou sníst.

Dost často je však tyto malé vitamínové zdroje různě nakrájet a přiznejme si, že u takových cherry rajčátek je potřeba trochu více času. Nakrájet pár rajčátek není sice zase až takový problém, ale když je jich potřeba připravit víc a blížící se návštěva je již jen pár kroků ode dveří, pak to už svízel trochu je. Další pomocné ruce by se v tu chvíli pro kuchyňské tvoření více než hodily. Také toto občas řeším, ale dnes už vím, že příště budu trochu chytřejší. Představte si, že byste dokázali během 5 vteřin rozkrájet napůl 20 cherry rajčátek. Nevěříte? Přiznám se, že ani má mysl nevěřila a říkala si, že to dokáže snad jenom Superman.

Na internetu jsem náhodně narazila na hodně praktické video z dílny Handimania, které mě nejenom poučilo, ale také pobavilo a dalo praktický tip. Nápad mě natolik oslovil, že jsem neváhala a musela ho ještě ten večer vyzkoušet. A věřte nebo ne, skutečně funguje a ušetří hodně času. Chcete to také vyzkoušet? Pojďte se podívat jak na to!

 

Věděli jste, že:

Rajčata jsou velkým zdrojem vitamínů a dalších blahodárných látek pro své jich tělo získáme nespočetné množství. Z malých červených pomocníků získáváme vitamin C a E, provitamin A, vitaminy skupiny B, draslík a železo. V malém mnžoství také vápník a fosfor, vlákninu a nechybí ani důležité antioxidanty, chránící naše tělo před volnými radikály. A je toho mnohem víc, protože jejich konzumací prospějeme také pokožce, vlasům nebo nehtům.

 

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

2 thoughts on “TIP: Jak rozkrájet 20 cherry rajčat během 5ti vteřin

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s