Spotlight / Velikonoce

10 tipů na originální velikonoční tvoření

Velikonoční svátky tady budou během několika málo dní a my jsme již v malém či větším kolotoči příprav. Pečení, malování vajíček a také připravení našeho obydlí na slavnostní dny. Máte pocit, že vám přeci jenom chybí nějaké zajímavé nápady na velikonoční dekorace? V dnešním Spotlightu najdete několik moc hezkých tipů.

Hledáte-li něco trochu netradičního, pak můžete vyzkoušet vyrobit věneček a ten dát do obrazového rámu. Jsem skálopevně přesvědčena, že nikdo kolem vašich dveří neprojde, aniž by se na tuto velikonoční dekoraci alespoň na chvíli podíval. A ti šťastní, kteří k vám půjdou na návštěvu, pak budou obdivovat zcela neotřelé jarní mrkvové vázy či mechové vajíčko. To si mě zcela získalo a přemýšlím, že ho do Velikonoc zkusím ještě vyrobit.

Pokud připravujete slavnostní oběd na velikonoční neděli nebo pondělí, pak právě pro vás je určena velikonoční inspirace v podobě roztomilých hnízd s vajíčky, košíčků se jmenovkami nebo skořápky se zelenou pšenicí. Košíčky s malými vajíčky a dozdobené stužkami budou na vašem stole jisto jistě zcela zářit. A nejenom košíčky.

Našli jste mezi nápady svého favorita? Napište mi, který nápad se vám líbil nejvíce. Potřebujete-li další inspiraci na velikonoční tvoření, pak si můžete prohlédnout nápady z příspěvku Velikonoční dekorace na stůl: 10 tipů.

Přeji vám nádherné Velikonoce!

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s