Spotlight

Vázy jako nápadité jarní dekorace

Vázy různých velikostí, barev a tvarů patří mezi základní bytové dekorace. Naší přízni se těší zejména v jarním nebo letním období, kdy v nich můžete alespoň na několik dní uchovat krásné květiny z procházek přírodou nebo ty, z našich zahrádek.

S nadcházejícím velikonočním obdobím bude jejich využití o poznání větší, neboť máme snahu vše na tyto krásné jarní svátky připravit a vázy budou neoddělitelnou součástí našeho jarního tvoření. Kreamické, proutěné nebo různě dekorované, každá se určitě hodí. Budete se mnou ale určitě souhlasit, že nejlepší je ta, kterou si vytvoříme sami. Pro své jarní tvoření jsem procházela internet a našla nekolik velmi zajímavých tipů na to, jak vázy buď přímo vyrobit nebo ozdobit ty stávající. V každém případě řekněte sami, co je dle vás nejlepší.

Nastříkaná zavařeninová sklenice, či sklenice ozdobená proutím, nebo jen volně postavené sklenice v dřevěném truhlíku. Nápadů je skutečně celá řada.

Z výběru na jarní tvoření se mi osobně nejvíce zalíbily vázy s modrým zabarvením a s bílou květinou. Modrá patří mezi mé oblíbené barvy a přiznám se, že nápady v této barvě patří téměř vždy mezi mé favority. Zlatobílé vázičky však nejsou také špatné a učitě se budou hodit do tématicky připraveného interiéru. Zajímavý nápad pochází také z dílny The Country Chic Cottage, kde na obyčenou zavařovací sklenici můžete napsat svůj vzkat. I takto se z krásné bytové dekorace může stát osobní dárek třeba k Valentýnu nebo k narozeninám.

Zalíbil se vám některý z uvedených projektů? Zkusíte si některý vyrobit? Napište mi, jak se vám podařilo jarní dekroace připravit.

 

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s