Spotlight

Patchwork jako neotřelá bytová dekorace

Když se řekně patchwork většinou si vybavíme krásné pestrobarevné plédy, potahy na postel nebo deky, pod které se velmi rádi schoulíme, když se ochladí. Tuto zajímavou techniku, kdy se k sobě sešívají barevné čtverečky látek není nutné využívat pouze pro již zmiňované deky. Co byste řekli na to, využít patchwork jako stylovou bytovou dekoraci?

Pomocí patchworku můžete ve svém bytě, díky kombinaci různých vzorů a barev, vykouzlit neotřelou tapetu na zeď. Přiznám se, že obrázky s patchworkovými tapetami mě doslova nadchly a nyní začnu usilovně přemýšlet, kde by bylo možné tento styl uplatit. U patchworku se mi velmi líbí to, že je možné kombinovat skutečně cokoliv, a to platí i pro naše byty. Budou to teplejší odstíny nebo raději něco ve stylu sladkého candy? Záleží je na vás. Pokud by tapeta pro vás nebyla tou správnou volbou, pak můžete patchwork využít v koupelnovém obkladu nebo při vytvoření skleněné zástěny v bytě.

Koupelna, kuchyň, ložnice, dětský nebo obývací pokoj. Tady všude můžete bytový patchwork směle využít a můžete si být na 100% jistí, že ve vašem bytě bude zcela originální dekorace, kterou hned tak někde neuvidíte. A kamarádkám se určitě můžete pochlubit, že tapetu navrhoval ten nejlepš designer na světě, a to VY!

Chtěli byste patchwork jako bytovou dekoraci vyzkoušet také u vás doma? Napište mi, jak se vám tento nápad líbí?

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s