Spotlight / Velikonoce

Velikonoční dekorace na stůl: 10 tipů

Oslavy velikonočních svátků ve většině případů vycházely na březen, ale letošní rok je jiný. A nejenom v tom, že Velikonoce slavíme až téměř na konci dubna, ale také jaro samotné se přihlásilo mnohem dříve než obvykle. Co ale naděláme? Příroda je mocná čarodějka a my musíme přijmout to, co si pro nás připravila.

A jaké budou u vás letošní velikonoční oslavy? Chtěli byste koledníky nebo i rodinnou návštěvu překvapit krásně vyzdobeným velikonočním bytem? V dnešním Spotlightu najdete několik moc zajímavých nápadů, které mohou posloužit jako vynikající inspirace pro vaše velikonoční tvoření a zdobení.

Máte doma nepotřebné plechové květináčky? Ty mohou výborně posloužit jako základ pro velikonoční tvoření? Stačí jen přidat trochu papírové trávy, vajíčka a úžasná velikonoční dekorace je na světě. Určitě můžete využít i různé plechovky, které po přestříkání barvou ve spreji splní tu samou funkci. Pomocí malých vajíček lze vytvořit tematické svícínky anebo věneček. Tvořivosti se určitě meze nekladou.

Pokud byste rádi zůstali u tradičních nápadů, pak je i to určitě také možné. Ošatka s nazdobenými vajíčky a k tomu bílá peříčka, vytvoří neopakovatelnou jarní atmosféru. Jaro je však také o barvách a hlavně té zelené, na kterou bychom neměli při našem jarním tvoření určitě zapomenout. Na zeleno nemusí být hned vajíčka, ale třeba jen ubrousky, stužky nebo jakékoliv jiné drobné dekorace.

Foto: Shelterness

Vybrali jste z výše uvedené nabídky svého favorita? Nebo již máte osvědčené velikonoční dekorace, které s oblibou používáte každý rok? Těším se na vaše komentáře!

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s