Tvoření s dětmi / Valentýn

Roztomilé dekorace na Valentýna – snadno a rychle

I když Valentýn není tradičním českým svátkem, pomalu ale jistě si dobývá naše srdce. Nebo možná lépe řečeno, obchodníci se všemožně snaží získat naše pomyslná srdíčka v podobě korunek z našich peněženek. Neměli bychom však na tento svátek zase až tolik žehrat, protože je o krásném citu, a to lásce. Ten se dá samozřejmě vyjádřit kdykoliv a jakkoliv jinak než srdíčky, ale proč to i za pomoci těch srdíček nezkusit?

Věřím, že milovníci kreativních nápadů si nenechají příležitost valentýnského tvoření určitě ujít. Do dnešního Spotlightu jsem pro vás našla pár hezkých tipů, na výrobu srdíčkových řetězů. A myslím, že se u výroby každého pobavíte a určitě můžete přizvat větší i menší pomocníky. Věřte mi, že výroba řetězů se srdíčky bude báječným nápadem pro tvoření s dětmi, které se u výroby určitě náramně zabaví.

Na výboru můžete použít materiály jako je papír, filc nebo i háčkovací příze. První dvě varianty tj. stočené papírové proužky, ze kterých se vykouzlí krásná srdíčka nebo vystříhaná srdíčka z filcu zvládnou určitě i menší tvořílci. U háčkování bude potřeba už trochu zkušenější ruky, ale výsledek bude stát určitě za to.

Pro výrobu zbývajících dvou srdíčkových řetězů opět vystačíte s papírem nebo filcem a strávíte nádherné chvíle při tvoření. A možná vás u toho napadnou další kreativní nápady nebo náměty pro vaše tvoření, které si určitě pak také užijete. Vyzkoušejte výrobu některého z řetězů a vytvořte si doma romantickou a veselou atmosféru!

Vyzkoušíte některý z nápadů? Pokud ano, přidejte své fotografie na náš profil na Facebooku, kde se můžete podívat na spoustu dalších nápadů.

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s