Spotlight / Valentýn

Valentýnská přání s originálním nápadem

Chtěli byste na letošního Valentýna překvapit roztomilou nebo originální Valentýnkou? A mile překvapit nejenom svoji lásku, ale také třeba nejbližší přátele? Zkuste se podívat na několik moc hezkých a zajímavých tipů na výrobu valentýnského přání.

I když je Valentýn svátkem zamilovaných, já ho osobně využívám i k pozdravení svých blízkých nebo přátel. Popřát jen krásného Valentýna přeci tolik nestojí a jim to udělá obrovskou radost. Ptáte se proč? Protože si na ně někdo vzpomněl a se s 100% jistotou nic takového nečekali. Pokud vím, že dotyčná osoba proti tomuto svátku nic nemá, pak si tuto příležitost nechávám nikdy ujít a máme vždy všichni důvod k jednomu úsměvu navíc.

A ta malá a přátelská pozornost nemusí být zase až tak drahá. Mnohdy stačí třeba kousek čtvrtky tvrdého papíru, orazítkovat, ovázat stužkou a krásné přání na Valentýna je hotovo. Krásným nápadem také může být valentýnské přání se srdíčkem a ozdobené výborným čokoládovým bonbonem. Tady určitě žádný mlsný jazýček neodolá, co myslíte?

Valentýnské inspirace bude všude kolem spousta, ale pojďte letos zkusit vytvořit svá valentýnská přání a originální dárečky. Do 14. února pro vás zde určitě připravím ještě spoustu dalších nápadů, ze kterých budete moci načerpat inspiraci pro vaše tvoření.  Nechte se už nyní inspirovat a báječně se u tvoření bavte.

Podařilo se vám již něco na Valentýna připravit? Přidejte své fotografie na náš profil na Facebooku, kde se můžete podívat na spoustu dalších nápadů.

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s