Valentýn

Mrkvová srdíčka na svatého Valentýna

Dekorace na Valentýn

Dekorace na Valentýn

Říká se, že láska prochází žaludkem a mnohdy toto rčení má platnost na 100%. Za měsíc se nám přihlásí svátek svatého Valentýna, kdy svým blízkým, láskám našim nebo i kamarádům dáme srdíčkový dárek.

Mnoho lidí svátek svatého Valentýna bere jako americký nesmysl, ale na druhé straně je to příležitost třeba dát lidem ve svém okolí najevo, že je máme rádi a záleží nám na nich. Toto můžeme samozřejmě udělat kdykoliv v průběhu roku, ale spousta z nás si na to nevzpomene. Tak proč nevyužít svátek svatého Valentýna? A dárek nemusí být zrovna drahý, ale může to být skutečná maličkost. Třeba mrkvová srdíčka v polévce k večeři. Bude to originální, dobré, zdravé a ještě to udělá radost. Co více si přát?

Co bude třeba:

  • mrkev
  • nůž

Jak na to:

Do připravené mrkve nejdříve vyřízneme horní zářez srdíčka. Následně malým nožem seřežeme hrany tak, abychom vytvořili siluetu srdíčka. Následně takto připravenou mrkve nakrájíme na plátky, které umístíme do salátu, polévka a nebo zkrátka tam kde udělají potřebnou radost.

Dekorace na Valentýn

Foto: RecipeByPhoto
Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

3 thoughts on “Mrkvová srdíčka na svatého Valentýna

  1. Když chci uvařit svátečnější polévku, dělám něco podobného. Místo jednoho zářezu jich udělám po obvodu pět a pak uz jen krájím. 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s