Inspirace

Originální dárek k narození miminka

Originální dárek k narození děťátka

Dárek k narození miminka

Před nedávnem jsem řešila, jaký dárek pořídit k narození miminka mé kamarádky. Od dlouhého přemýšlení jsem přešla k akci a pořídila takové tradičně praktické pomocníky. Trochu mne mrzí, že jsem nápad, který vám tu dne zprostředkovaně díky blogu Enchantresses 3 mohu ukázat – krásná kytička z dětských ponožek, která by byla k narození miminka určitě originální.

Ponožky, stejně jaké jiné typy oděvu, využíváme hlavně na oblékání (k tomu jsou také hlavně určeny), ale mohou posloužit jako výborný materiál pro tvoření. Ať už z nich vytvoříme různá zvířátka nebo třeba teď v zimě i sněhuláky. Od polo tradičních hraček můžeme z nich vytvořit i krásnou kytičku. Pojďte se v níže uvedeném návodu podívat jak snadno a hlavně rychle. Takže jestli sháníte dárek doslova za pět minut dvanáct, pak ponožková kytička bude to pravé.

Co bude třeba:

  • dětské ponožky
  • květinářské špejle s drátkem
  • květinářská izolepa
  • umělé květiny
  • krabička
  • nůžky

Jak na to:

Z každé připravené ponožky bude potřeba nejdříve připravit kvítky. Malou ponožku si rozložíte a následně opatrně srolujete, abyste vytvořili hezký kvítek. Takto připravený kvítek nasadíte na špejli a upevníte drátkem. Aby kytička měla správný tvar, její konec přilepíte zelenou květinářskou izolepou, kterou můžete také přichytit lístky z umělé květiny. Jakmile lepení dokončíte, budete mít nádhernou kytičku. V závislosti na velikosti krabičky si vytvoříte další kytičky.

Všechny připravené kytičky pak vložíte do dárkové krabičky a doplníte umělými kvítky a lístky. Krabička bude vypadat kouzelně a určitě hodně netradičně. Uvidíte, že nikdo vám neuvěří, že květy jsou vyrobeny z malých ponožek.

darek-k-narozeni-ditete-postup

Podle toho jestli bude dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete zvolit barvu ponožek – růžovou nebo modrou. Pokud dárek pro miminko aktuálně nepotřebujete, ale chtěli byste takto vyrobit třeba narozeninovou kytičku, určitě budete mít úspěch.

Foto: Enchantresses
Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

One thought on “Originální dárek k narození miminka

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s