Tvoření s dětmi

Veselé nápady na tvoření s dětmi

Asi mi dáte za pravdu, že čas trávený s dětmi může být někdy trochu náročný, ale také kouzelný a doslova pohádkový. Příjemné chvíle, které je možné s nimi strávit, jsou k nezaplacení. A také obzvlášť, kdy je možné se s dětmi pustit do tvoření, to je pak veselý čas.

Hledáte isnpiraci pro tvoření s vašimi dětmi a chybí vám nějaké zajímavé nápady? Do dnešního Spotlightu se mi sešlo několik projektů, které bude možné s vašimi tvořílky určitě zrealizovat. Chybí vašim malým malířům a malířkách prima stojánek na tužky? Zkuste si vyrobit veselý z kousků novin a na něj nakreslit barevné motivy. Nebo potřebují malí milovníci knih originální záložku do své knížky? Zkuste společně se s dětmi pustit do tvoření bambulek a ty přivázat na barevné kancelářské sponky. Věřte, že se tyto záložky nebudou líbit pouze jim.

Zajímavých nápadů na tvoření s dětmi je vždy celá řada a někdy trochu těžké určitě pořadí jejich tvoření. A aby to nebylo příliš jednoduché, zde je ještě několik námětů. Jak by se vám líbil stromeček nakreslený pomocí tyčinky na čištění uší. Tento nápad mne hodně zaujal, protože tato technika se dá využít pro spoustu dalšího kreativního tvoření a nemusí to určitě zůstat jen u kreslení stromečku. A co teprve veselé dětské podložky, které snadno a rychle vyrobíte z dřívka na zmrzlinu.

Vyberte si některý z výše uvedených tipů na tvoření s vašimi dětmi? Dejte mi pak vědět, který nápad se vám nejvíce líbil a povedl. Přeji vám krásné tvoření.

Text: Let´s – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s