Spotlight

Zajímavé nápady na zimní dekorace do bytu

V nadcházejícím týdnu budeme pomalu uklízet všechny vánoční ozdoby, dekorace, stromeček a Vánoce roku 2013 budou nenávratně pryč. Zůstanou nám hezké vzpomínky a možná trochu prázdná místa po všech těch rozličných vánočních doplňcích. Chtěli byste si však i druhou část zimy zpříjemnit zajímavými dekoracemi? Pokud ano, podívejte se na několik moc hezkých tipů.

Sníh, který vždy dotváří tu pravou zimní atmosféru a její kouzlo,  jako by se rozhodl letos si vzít dovolenou a zřejmě odcestoval do dalekých zimních krajů. Nedá se však nic dělat a onu atmosféru si musíme vykouzlit i bez něj. Myslím, že pomocí nádherných zimních svíček ve skořici nebo v nápletu se vzorem, se vše podaří. Pokud by vám sníh skutečně hodně chyběl, pak můžete vzít kuchyňskou sůl, tu nasypat do vysokých sklenic, do kterých pak vložíte větvičky. Tato zimní dekorace se mi osobně nejvíce zalíbila a určitě si ji doma vytvořím.

A pokud hledáte tip na zábavu a tvoření s dětmi, pak papírové sněhové vločky najdou u nich určitě zalíbení. A také barvení šišek by mohlo mít u malých tvořílků úspěch a ty pak hezky nazdobené mohou posloužit jako dekorace na jídelním stole, kde vytvoří doslova zázraky. Nechte se dnes inspirovat směsicí zimních dekorací do bytu, které si můžete snadno vytvořit. Přeji vám krásné zimní tvoření.

Text: Let´s Creaate – kreativní svět, tvoření a nápady

letscreate

Reklamy

One thought on “Zajímavé nápady na zimní dekorace do bytu

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s