Mé projekty / Vánoce

Pohádkově jemná vločka na vánoční dárek

Vánoční balení dárků

Vánoční balení dárků

Dnes konečně přišel ten dlouho očekávaný den, kdy se dozdobí stromeček, slavnostně se prostře stůl a večer zasedneme ke sváteční večeři. A po ní, jak už to bývá, přijde okamži, kdy u stromečku budeme rozbalovat všechny ty nádherně zabalené dárky. Potřebovali byste ještě nějaký dárek originálně zabalit? Pak čtěte dál.

Každý z nás si v létě pochutnával na zmrzlinovém poháru nebo kávě a na talířku byla položena malá papírová rozetka. Ta by se dnes mohla stát hlavní hvězdou večera, protože díky ní, můžete vytvořit nádhernou hvězdu na váš vánoční dárek.

Co bude třeba:

  • papírové rozetky do podšálku
  • nůžky
  • lepidlo

Jak na to:

Na výrobu hvězdičky můžete použít krajkovou rozetku nebo zcela obyčejnou bez vzorku. Rozetku rozstřihněte na polovinu a z připravených částí vytvořte kornoutky. Jakmile budete s vytvářením hotoví, pak je volný konec přilepte k tělu kornoutku. Pokud si budete chtít vyrobit menší hvězdičku, pak doporučuji rozetku rozstřihnout na čtyři díly. Práce bude pak trochu náročnější, ale výsledek stojí určitě za to.

baleni-vanocnich-darku

Jakmile budete mít kornoutky hotové, můžete s nimi začít dekorovat váš dárek. Spodní část kornoutků potřete lepidlem a umístěte na dárek. Velkou výhodou je, že můžete popustit uzdu své fantazii a pomocí rozetek vytvořit kouzelné hvězdy nebo kytičky.

Podívejte se, jak mohou hvězdičky na dárku krásně vypadat.

Vánoční balení dárků

Vánoční balení dárků

Foto a text: Let´s Create

letscreate

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s