Mé projekty / Vánoce

Váza z vánočních ozdob

Vánoční váza

Vánoční váza

Domovy mnohých již zdobí krásně nazdobené stromečky, které se při stmívání jasně rozsvítí a vysílají své teplo. Děti dnes budou usínat s velkou netrpělivostí a očekáváním, co jim zítra Ježíšek večer přinese. Kouzelný čas začíná…

Zbyly vám při po vytvoření všech vánočních dekorací a nazdobení stromečku ještě nějaké vánoční koule? Pojďte si ještě připravit krásně elegantní vánoční dekoraci. Zbylé baňky (nebo vánoční koule) různě naskládejte do vázy. Skutečně během vám pod rukama vznikne nádherné kreativní dílo.

Co bude třeba:

  • vánoční ozdoby
  • vázu

Jak na to:

Připravte si vázu a vánoční ozdoby. Do vázy postupně začněte ozdoby opatrně skládat jednu na druhou. V případě, že bude chystat vyšší vázu, pak zde dávejte pozor, aby se vám ozdoby nevysmekly z ruky a nerozbily se. Toto se týká zejména u skleněných ozdob, které mohou být hodně křehké. Ozdoby můžete různě na sebe skládat, menší, větší, zkrátka tak, aby se vám to co nejvíce líbilo. Na přípravu této dekorace budete potřebovat pouze chviličku, takže již určitě můžete stihnout ještě před Štědrým dnem.

Vánoční váza

Foto & text: Let´s Create

letscreate

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s