Mé projekty / Vánoce

Hvězdičky na vánoční stromeček

Vánoční ozdoba

Vánoční ozdoba

V tuto dobu je již vánoční cukroví napečeno a teď jen hezky odpočívá v papírové krabici. Všechna vykrajovátka na vánoční dobroty jsou již zase uschována v krabicích a čekají na své objevení příští zimu, aby pomohla výborným vánočním laskominám na svět. Co jim, ale dát ještě zazářit a nechat si je užít vánoční slávy?

S vykrajovátky ve tvaru hvězdiček se dá více než kouzlit a k tvoření budete ještě kromě již zmiňovaných vykrajovátek potřebovat dekorativní lepicí pásku. Při vánočních nákupech se mi podařil narazit na tyto pásky s vánočním motivem a při pohledu na ně, hlava začala chrlit jeden vánoční nápad za druhým. Pojďte si vytvořit originální vánoční ozdoby, které příjemně překvapí každou vánoční návštěvu.

Co bude třeba:

  • vykrajovátka na vánoční cukroví ve tvaru hvězdičky
  • dekorativní lepicí páska
  • nůžky

Jak na to:

Připravte si vykrajovátka na vánoční cukroví a dekorativní lepicí pásku. Konec lepicí pásky opatrně nalepte na vnitřní záhyb hvězdičky a postupně oblepte celý její obvod.

Vánoční hvězdička

Při lepení pásky ve vnitřních hranách vám mohou vznikat vzduchové bubliny. V případě, že toto nastane, pak pásku odlepte a za jemného přitlačovaní prsty, znovu nalepte. Dekorativní pásku je dobré co nejpečlivěji nalepit, protože pak hvězdička vypadá daleko lépe.

Vánoční ozdoby

Na konce hvězdičky pak můžete přivázat mašličku a zavěsit na vánoční stromeček. Polepené hvězdičky vypadají také kouzelně jen položené na talíři třeba s ořechy.

Foto & text: Let´s Create

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s