Mé projekty / Vánoce

Vánoční skleničky

Vánoční sklenička

Vánoční sklenička

Vánoce tu budou doslova za několik hodin a většina z nás dodělává poslední povinnosti, od úklidu, vaření, pečení a možná i shánění dárků.

Ke každé oslavě, i té vánoční, patří slavnostní i přátelské přípitky. Pokud budete mít ještě chviličku čas, pak si můžete rychle vytvořit stylově vánoční skleničky. V pomyslné záři reflektorů a hlavním pomocníkem bude dekorativní lepicí páska s vánočním motivem. Tyto lepicí pásky jsem si v poslední době velmi oblíbila a z lepicího tvoření vzešlo několik moc hezkých vánočních projektů, ať už vánoční dekorace nebo vánoční hrneček,

Co bude třeba:

  • dekorační lepicí páska
  • nůžky
  • skleničky

Jak na to:

Připravte si sklo, které byste chtěli polepit. Konec dekorativní lepicí pásky nalepte na sklenici tam, kde se vám bude nejvíce líbit a nalepte po celém jejím obvodu. Dávejte pozor, aby dekorativní lepicí pásky byla nalepena rovně a nevznikaly vzduchové bublinky. Pokud by se nějaká objevila, pak je prsty vyhlaďte do ztracena. Skleničky si můžete různě polepit.

Velkou výhodou dekoračních lepicích pásek je to, že pomocí nich můžete neomezeně tvořit a vytvářet nepřeberné množství různých vzorů. Přeji vám krásné vánoční tvoření.

Text & foto: Let´s Create

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s