Mé projekty / Vánoce

Vánoční dekorace z jablíček

Vánoční jablíčková dekorace

Vánoční dekorace z jablíček

Na Vánocích je krásné to, že se nejenom rozdávají kouzelné dárky, ale je možné prostřednictvím nejrůznějších plodů vytvořit krásnou atmosféru. Jablíčka, skořice, toto všechno k zimě patří. A co teprve, když přijdou na řadu barevné stužky a dodají třeba právě těm zimním jablíčkům nádherný glanc.

Miluji vůni skořice a bez jablíček si neodvedu Vánoce skutečně představit. U nás doma na vánočním stole nikdy nechyběla ošatka s nádherně naleštěnými jablíčky a bude tam na sto procent i letos. Nikdy mne nenapadlo některé jablíčko jednoduše ovázat stužkou a během chvilky doslova změnit tvář vybranému jablíčku. Inu, člověk se stále učí. Pojďte si dnes vytvořit hezká jablíčka, která můžete položit do vánoční ošatky.

Co je třeba:

  • jablíčka nebo jiné ovoce
  • barevné stužky
  • nůžky

Jak na to:

Vyberte si nejkrásnější jablíčko ze všech, která máte k dispozici. Jablíčko umyjte a pořádně, třeba utěrkou, naleštěte. Pak si připravte mašličku. Buď může být jednobarevná, nebo se vzorem. Mě se velmi líbila červeno bílá kostička. Naměřte si délku podle velikosti jablíčka, ustříhněte a uvažte okolo jablíčka. Na konci udělejte hezkou mašličku. Takto připravené jablíčko pak vložte do ošatky nebo si připravte speciální mísu, kam vložíte třeba skořici, svíčku a další vánoční drobnosti. Mějte nádherný vánoční čas!

Vánoční jablíčko

Vánoční dekorace s jablíčky

Foto text: Let´s Create

letscreate

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s