Mé projekty / Vánoce

Elegantní vánoční šiška

Vánoční šiška

Vánoční dekorace na stůl

K vánoční době neodmyslitelně patří šišky, které najdeme téměř na každé vánoční dekoraci z přírodních materiálů. Ať jsou šišky různě zasněžené, obarvené nebo ozdobené. A přiznejme si, že každá šiška je kouzelná, protože pohladí svými teplými hnědými barvami. A pokud šišku necháte jen tak, jak ji příroda stvořila, pak určitě neuděláte chybu.

Při podzimní procházce v lese jsem si nasbírala pár šišek a s cílem využít je buď pro dekorace na podzim, nebo v zimě. A jejich čas právě přišel :). Chvilku jsme přemýšlela jestli obarvím, anebo jen jednoduše ozdobím a právě ta jednoduchost tentokrát zvítězila. Stužka a pár třpytivých flitrů a vánoční kouzlení bylo na světě. A věřte nebo ne, toto tvoření zabralo zase jen pár minut.

Co bude třeba:

  • šiška
  • stužka (tenká)
  • flitry
  • lepidlo
  • nalepovací perlička

Jak na to:

Vnitřní část šišky hustě omotejte tenkou stužkou. Namotávání můžete udělat i několikrát, protože pak to vypadá lépe. Doporučuji konce stužky založit ve spodní části šišky, kde jsou hustší a stužka bude dobře držet.

Na konce jednotlivých „větviček“ naneste trochu lepidla (já používám Herkules) a na každou dejte po jednom třpytivém flitru. Na špičku pak můžete dát nalepovací perličku a vánoční šiška je hotová. V kombinaci se svíčkou ve stejné barvě vypadá na stole skutečně kouzelně. Přeji báječné vánoční tvoření!

Vánoční šiška

Foto & text: Let´s Create

letscreate

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s