Mé projekty / Vánoce

Třpytivě mrazivá vánoční ozdoba

Vánoční ozdoba

Vánoční ozdoba

Vánoce jsou tady co by dup a přijde okamžik, kdy budeme zdobit vánoční stromeček s dychtivým očekáváním, co o Štědrém večeru pod ním najdeme. Všichni chceme, aby ten náš stromeček byl co nejkrásnější. Ozdob různých tvarů, barev a velikostí bude k dispozici celá řada. Co si ale vytvořit jednu nádhernou a vlastní?

Třpytky nebo flitry, korálky jsou kouzelnými drobnostmi, díky kterým můžeme dělat doslova zázraky. Na Pinterestu jsem narazila na jeden takový nápad, který mě motivoval a přinutil k přemýšlení, co dalšího vytvořit. A vzhledem k tomu, že se doba Vánoc rychle blíží a na pracovním stole se mi objevila sada korálků a flitrů, bylo nutné se pustit do díla. Tyrkysová barva připomínala mrazivou zimu a v kombinaci s vánoční myšlenkou byla výsledkem ozdoba. Pojďte to zkusit také a připravte si na Vánoce originální ozdobu.

Co bude třeba:

  • polystyrenová kulička
  • flitry
  • korálky
  • špendíly
  • trpělivost

Jak na to:

Připravte si polystyrenovou kuličku, do které budete postupně zapichovat flitry a korálky. Místo korálků můžete použít špendlíky s barevnou hlavičkou, kterými si takto usnadníme práci. Navlékání korálků s flitry zabere trochu času a trpělivost se bude také hodit, ale záleží na vás. Já jsem neměla špendlíky s barevnou hlavičkou k dispozici, proto jsem využila korálky. Na polystyrenové kuličce uprostřed najdete linku, kde jsou půlkruhy k sobě přilepené. Toto vezměte jako výchozí a startovací linku, na kterou napíchejte jeden flitr vedle druhého.

vanocni-ozdoba-vyroba

Jakmile dokončíte první kolo napichování, pak pokračujte dál až se dostanete na pomyslný vrchol poloviny kuličky. Doporučuji nejdříve připravit jednu polovinu a následně druhou.

vanocni-ozdoba-tyrkysova

Dokončená kulička se na světle bude nádherně třpytit a bude také přitahovat pozornost. Na vrchol již hotové vánoční dekorace můžete zapíchnout háček a zavěsit třeba na vánoční stromeček.

Text & foto: Let´s Create

letscreate

Reklamy

3 thoughts on “Třpytivě mrazivá vánoční ozdoba

  1. Pingback: 5 tipů pro vánoční dekorace na stůl | Let´s Create

  2. Excellent post. I was checking continuously this blog and I’m impressed! Extremely useful information specially the last part ckdckekaaekk

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s