Inspirace / Vánoce

Vánoční dárková krabička

Vánoční dárková krabička

Vánoční dárková krabička

K Vánocům a vánočním dárkům patří různé krabičky, do kterých se uschová vánoční překvapení. Patříte-li mezi ty šťastlivce, kteří mají již v polovině listopadu nakoupené vánoční dárky a hledáte inspiraci proto, jak je zabalit, pak určitě čtěte dál.

Dárkových taštiček i krabiček je v obchodech nepřeberné množství a oči až někdy přechází. Budete určitě souhlasit, že vyrobená hezká krabička udělá dvojí radost. Pro dnešní inspiraci jsem pro vás objevila zajímavý a myslím, že i snadný nápad pro výrobu moc hezké vánoční dárkové krabičky. Tak pojďme na to :)!

Co bude třeba:

  • vlnkový papír
  • nůžky
  • lepidlo
  • nůžky

Jak na to:

Než se pustíte do výroby krabičky, nejdříve bude potřeba promyslet její velikost dle velikosti dárku nebo jejího následného upotřebení. Na vlnkový papír nakreslíte dva kruhy, kdy jeden musí být o něco větší než ten druhý. Je to z toho důvodu, že jeden kruh upotřebíte pro výrobu víka a ten druhý, pro výrobu dna krabička.

V dalším krok bude věnován výrobě stěn krabičky. Opět z vlnkového papíru ustříhnete tentokrát dva proužky – jeden širší a druhý užší. Širší pruh použijeme na výrobu spodní části krabičky, do které pak vložíte svůj vánoční dárek. Menší pruh poslouží na výrobu víka.

Dalším krokem je samotná výroba krabičky. Na výrobu dna si připravíte menší kruh a širší pruh vlnkové papíru. Na delší stranu vlnkového papíru nanesete lepidlo a pruhem postupně oblepíte hranu kruhu. Stejným způsobem vyrobíte i víko krabičky. Nechte vše pořádně zaschnout. Jakmile je krabička hotová můžete její víko dozdobit tématickou vánoční dekorací či jinými dekorativními prvky. A nádherná vánoční krabička je hotová.

Výrobu vánoční krabičky můžete shlédnout na níže uvedených fotografiích.

Vánoční dárková krabička

Text: Let´s Create
Foto: UsefulDIY

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s