Inspirace / Vánoce

Sněhové vločky, které nikdy neroztají

Zimní dekorace do vašeho bytu

Sněhové vločky z papíru

Za chvilku přijde čas, kdy se bude postupně přihlašovat zima a objeví se také sněhové vločky. Menší nebo větší, které pokryjí krajinu třpytivě bílou peřinou. Každá vločka má nádherně jemný tvar propracovaný do toho nejmenšího detailu. Co byste řekli na to, vytvořit si nádhernou zimní dekoraci, která vám hned tak neroztaje?

Zimní a vánoční dekorace vždy krásně zútulní naše příbytky a vytvoří tu správnou zimní atmosféru. Mám vždy velmi ráda, když za okny poletuje sníh a já se mohu jen dívat jak ty tisíce vloček padajících k zemi jemně zahalují všechno kolem. Papírové sněhové vločky z dnešní inspirace budou určitě hezkým a správným zimě romantickým doplňkem, tak pojďme na to!

Co bude třeba:

  • papír
  • nůžky
  • tužka
  • vlasec
  • závěsný kruh

Jak na to:

V prvním kroku bude třeba z papíru vystříhat různé tvary vloček. Pro výrobu sněhových vloček můžete použít běžný kancelářský papír, který je dostatečně měkký a bude se vám s ním dobře pracovat. Papír si rozstříhejte na pravidelné čtverečky a ty pak na osminky složte. Na složené kousky pak přeneste vzor vločky (vzory uvedeny na fotografiích níže), kterou si chcete vytvořit a následně si vystříhejte tolik sněhových vloček, kolik si jen budete přát.

Jakmile budete se sněhovým tvořením hotoví, vločky připevněte na vlasec. Pro lepší upevnění můžete použít také tavnou pistoli a lépe tak vločky zafixovat. Pak už jen stačí vše připevnit na závěsný kruh a vaše nádherná zimní a možná už i trochu vánoční dekorace je hotová.

Sněhové vločky z papíru

Foto: UsefulDIY
Text: Let´s Create

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s