Spotlight / Vánoce

Tip na vánoční dárek: Bubínky na vyšívání

I když je teprve začátek listopadu většina z nás začíná pomalu řešit téma Vánoc a hlavně vánočních dárků. Možná řešíte otázku, zda všechny dárky letos koupit nebo vyrobit nějaké vlastní. Určitě každý dárek bude nádherný, ať už ten kupovaný nebo vlastníma rukama  vyrobený. Pokud stále nevíte a přemýšlíte, co by se mohlo hodit, pojďte se podívat na to, jak je možné využít obyčejné bubínky na vyšívání pro vytvoření originálních dárků.

Bubínky na vyšívání známe hlavně od našich babiček, které rády v podvečer seděly u lampy a vyšívaly obrazy, dečky nebo ubrusy. I moje babička taková byla a já radost z vyšívání zdědila zřejmě po ní. I když by se to na první pohled nemuselo zdát, zcela obyčejné bubínky nemusí posloužit pouze na jemné vyšívání. Mohou se během okamžiku stát zajímavým dekorativním prvkem a co víc, originálním a zcela netradičním vánočním dárkem.

Pojďte se podívat na několik zajímavých příkladů, kde se bubínky stanou třeba dekorací na zeď, hodinami, závěsnou ozdobou do okna anebo kapsou na uschování neroztodivnějších pokladů. Nechte se inspirovat!

Text: Let´s Create

letscreate

Reklamy

One thought on “Tip na vánoční dárek: Bubínky na vyšívání

  1. Pingback: Vánoční dárková krabička | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s