Spotlight

Dýně všude kam se podíváš

Okrasné dýně a nejrůznější tykve již neodmyslitelně patří k podzimu a k podzimním dekoracím. Nesmíme opomenout také Halloween, o kterém jsem zde psala minulý týden, protože zde mají také svoji významnou a hlavně strašidelnou úlohu.

Dýně i tykve jsou dnes snadno k dostání ať už v květinářstvích nebo na trzích, kde koupíte všechny tyto podzimní plody v různých velikostech a hlavně barvách. Každý si tak může vybrat skutečně dle svého gusta. Je libo obří dýně, ze které uděláte dětem na zahradě večerního bubáka a navíc cenícího své strašidelné zuby nebo potřebujete jen malé, na vytvoření stylové dekorace do bytu? Všechno je možné. 

Velkou výhodou ať už dýní nebo tykví je to, že jsou neuvěřitelně barevné a nenajdete dvě se stejným vzorem. Toto se mi na těchto podzimních plodech moc líbí, protože různorodost a barevnost, která je potřebná pro naše kreativní tvoření, je zajištěna. Okrasné dýně můžete po zakoupení samozřejmě nechat tak, jak jsou, bez jakéhokoliv dalšího zdobení či aranžování, protože samy o sobě mají úžasný dekor. Pokud dýně s dekorem či bez něj budete dávat na proutěnou misku nebo ošatku, pak pod ně dejte nějakou podložku. Dýně jsou přeci jenom přírodní produkt a vlivem tepla se může objevit i plíseň, která košík nebo ošatku, ve které jsou umístěny, může zničit.

Dýně jsou neuvěřitelně fotogenické a tento jejich dar o to víc vynikne, pokud je nazdobíte. A skutečně z nich nemusí být jenom bubák pro děti, ale mohou se stát nádherných dekorativním kusem. V dnešním Spotlightu najdete několik nápadů a tipů, jak je možné dýně nazdobit, obarvit a vytvořit z nich ať už velmi elegantní ozdoby nebo třeba sovy, které se budou určitě líbit hlavně dětem. Který z nápadů se vám nejvíce líbí?

Text: Let´s Create

letscreate

Reklamy

One thought on “Dýně všude kam se podíváš

  1. Pingback: Připravte si na Halloween slavnostní stůl | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s