Inspirace

Trojúhelníková inspirace v obraze

Obraz z papírových trojúhelníků

Obrazy a nejrůznější obrázky jsou velmi častou dekorací, kterou zdobíme stěny našich příbytků nebo je stavíme na komody nebo i římsy krbů. Témat, kterými si můžeme náš byt zútulnit je celá řada. Máte rádi geometrické tvary? Pak čtěte určitě dál.

Přiznám se, že mám velmi ráda rovné linie a tip na vytvoření obrazu z papírových trojúhelníků si rychle získal mé srdce a zařadil se na seznam projektů, které si určitě v budoucnu vytvořím. Stejně jako u velké řady inspirací, které vám zde ukazuji, patří i tento tvůrčí projekt mezi ty, které zvládnete udělat během chvilky a na výrobu je zcela nenáročný. Pojďme se tedy pustit do díla!

Co bude třeba:

  • barevný papír
  • tvrdý papír
  • nůžky
  • lepidlo
  • rám obrazu se sklem

Jak na to:

Nejdříve bude třeba si připravit tvrdší papír, který poslouží jako podložka našeho kreativního počinu. V dalším kroku si postupně z barevného papíru nastříháte trojúhelníčky, u kterých je potřeba zachovat stejný tvar. Toto je důležité proto, aby se vám jednotlivé díly následně dobře k sobě slepovaly. Jakmile máte tento nejdůležitější krok za sebou, můžete se pustit do samotného lepení. Papírové trojúhelníčky lepte na připravený tvrdý papír těsně vedle sebe tak, aby neprosvítalo pozadí. Barevná kombinace trojúhelníčků je zcela na vás. Můžete se držet níže uvedené barevné předlohy nebo si nakombinovat barvy dle svého gusta.

Jakmile lepení dokončíte, nechte vše pořádně zaschnout. Nakonec bude třeba zastříhnout přesahující části trojúhelníků, které vám po okrajích zůstanou. Po tomto kroku můžete takto připravený papírový obraz vložit do obrazového rámu a těšit se ze svého kreativního díla. Které místo ve svém bytě si tímto krásným výtvorem ozdobíte, je zcela na vás!

Na pracovní postup se můžete podívat na nítě uvedených fotografiích.

pracovni-postup-trojuhelnik

Text: Let´s Create
Foto: Repiny.com

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s