Mé projekty

Zrnka kávy v záři reflektorů

Kávová svíčka

Kávová zrna, zrnka a zrníčka, kdo by jim odolal? V pytlíčku kávy, který si přinesete domů, rozhodně nenajdete dvě stejná zrnka. A právě tato nesourodost se může stát nádhernou inspirací pro kávové tvoření.

O kávové dekoraci, kterou si můžete snadno připravit, jsem psala v jednom z předchozích příspěvků a věřte, že kouzlo malých i větších kávových zrníček vás při tvoření doslova ohromí. A navíc milovníci jemné kávové vůně si při tvoření přijdou na své, protože se nejenom nabaží voňavého aromatu, ale také na konci bude něco nového a hezkého. Dnes bych vám chtěla nabídnout výrobu kávových svíček, které se mohou stát krásným dárkem pro kamarádku, sestru nebo maminku. Pojďte se pustit do díla!

Co bude třeba:

  • zrnková káva
  • svíčka
  • lepidlo
  • štětec

svicka-kava-co-je-treba

Jak na to:

Pro tvoření si připravte svíčky pravidelných tvarů, aby nanášení jemných kávových zrníček bylo co nejsnadnější. Štětečkem naneste lepidlo na jednu stranu svíčky a naneste zrnka kávy. Pokud vám zrníčka odpadnou, naneste na místo, kde zrnko chybí ještě trochu lepidla, a zrnka přilepte.

kava-svicka-detail

Postupně takto oblepte celou plochu svíčku. Výhodou u tohoto projektu je to, že si s kávou můžete skutečně vyhrát a nalepit ji do různých výšek nebo tvarů. Po nanesení lepidla i zrníček, nechte vše pořádně vytvrdnout a nakonec můžete přestříkat lakem na vlasy, abyste docílili většího lesku.

svicka-kava-hotovo

 

letscreate

Reklamy

3 thoughts on “Zrnka kávy v záři reflektorů

  1. Pingback: Připravte svůj byt na Halloween | Let´s Create

  2. Pingback: Valentýnská srdíčka z darů kuchyně | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s