Mé projekty

Deštníky do zmrzliny perlou narozeninové oslavy

Věneček z dešníčků do zmrzliny

Plánujete narozeninovou oslavu a chcete své hosty něčím veselým překvapit? Každý z nás hledá něco nového a neokoukaného, co by oslavu ozvláštnilo. Jak by se vám líbil věneček z deštníčků do zmrzliny? Pokud se vám tato myšlenka právě zalíbila, pojďte se podívat na jednu inspiraci.

Pro nejrůznější oslavy, ať už jsou to narozeninové nebo jakékoliv jiné, velmi často využíváme různé papírové dekorace. Pro ty, jako šikovné hospodyňky do papírnictví skočíme, kde téměř vždy uspějeme a odcházíme s potěšením, co se nám podařilo sehnat.

Deštníčkový věnec se může někomu zdát jako podivný nápad, ale věřte, že na narozeninové oslavě může mít hned několik využití. Ať už jím ozdobíte vstupní dveře domu nebo bytu, kde se oslava koná nebo jednoduše postavíte na slavnostní stůl. Toto jsou jen malé příklady, kam s hotovým kouskem, protože možností využití je skutečně celá řada. A věřte, že pestrobarevné odstíny deštníčků budou přitahovat pozornost všech pozvaných hostů.

Co bude třeba:

  • deštníčky do zmrzliny
  • polystyrenový kruh
  • nůžky

Věneček z deštníčků do zmrzlinyJak na to:

Pracovní postup u tohoto projektu není nikterak složitý. Připravíte si polystyrenový věnec, do kterého postupně začnete hustě zapichovat rozevřené deštníčky do zmrzliny. Na začátek doporučuji vyzkoušet, jaká délka špejle vám u deštníčků bude při napichování do polystyrenového kruhu vyhovovat. Při svém tvoření jsem vše zkrátila přibližně o polovinu, protože jinak deštníky příliš trčely a nevypadalo to moc hezky. Otevřené deštníčky pak hustě napichujte po obvodu kruhu. Deštníky se mohou různě překrývat, můžete je mít otevřeny také do různé velikosti a věřte, že právě ona různorodost udělá z vašeho věnečku moc hezký výtvor.

Věneček z deštníčků do zmrzliny

Někdy se může stát, že zapichování nebude snadné, proto i zde dám své doporučení. Kouskem špejle si nejdříve udělejte malou dírku, do které se vám pak deštníky budou snadno zapichovat. Takto při svém tvoření postupujte do té doby, než zaplníte celý prostor kruhu. Jakmile dokončíte váš nový kreativní výtvor, je hotov.

Věneček z deštníčků do zmrzliny

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s