Mé projekty

Romantické lucerničky snadno a rychle

Lucerničky

Přemýšlíte, čím si doma zpříjemnit večerní atmosféru? Napadají vás svíčky? Ano, ty jsou asi nejčastějším pomocníkem pro vykouzlení příjemné pohody, klidu a také romantiky. Každá taková svíčka je o to hezčí pokud má nějaký svícen nebo lucerničku. Pojďte si během 5 minut vyrobit své vlastní romantické lucerničky.

Mám ráda světlo svíček a plamínek, který se vždy různé kolébá nebo uklání ze strany na stranu, mne uklidňuje. Už před nějakou dobou jsem si koupila plovoucí svíčky s úmyslem připravit si hezký večer. Od úmyslu k činům je někdy trochu dál, než se na začátku zdá, ale výsledek tvoření je pak o to hezčí. Minulý týden jsem potřebovala rychle něčím novým a hezkým ozdobit stolek v obývacím pokoji a napadlo mne využít starší skleničky a již zmiňované plovoucí svíčky. Stačila jen stužka, rychle ji uvázat, napustit vodu a přidat svíčku. Kreativní nápad v podobě nových lucerniček byl hotový skutečně během 5 minut. Zkuste to také!

Co bude třeba:

  • plovoucí svíčky
  • sklenice (různé tvary)
  • stuha (papírová nebo jakákoliv jiná)
  • nůžky

Jak na to:

Pracovní postup je velmi snadný a výsledek uvidíte skutečně během několika málo minut. Připravte si sklenice a stuhu. Stuhy můžete použít papírové, taftové nebo jakékoliv jiné, které máte aktuálně k dispozici. V závislosti na šířce sklenice si ustříhněte potřebný kus stuhy a přivažte ji na hrdlo sklenice.  Ze stužky můžete udělat mašličku nebo jen uvázat na suk. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, napusťte do poloviny sklenice vodu a vložte svíčku. Svíčku pak už jen zapalte.

Foto a text: Let´s Create

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s