Inspirace

Originální stojan na víno do vašeho bytu

Stojan na víno

Máte doma v zásobě lahve s dobrým vínem, ale chybí vám stojan, kam je uložit? Tradiční i méně tradiční stojany koupíte v každé dobré vinotéce nebo domácích potřebách, ale mít svůj vlastní originální kousek je určitě lepší.

Dnes bych vám ráda představila opět jeden zajímavý a inspirativní projekt, díky kterému si vytvoříte zcela unikátní stojan na víno. Když nad tím teď přemýšlím, tento nápad se dá využít i pro výrobu jiných stojánků třeba na noviny nebo časopisy. Noviny bude sice potřeba stočit do ruličky, ale to nemusí být zase až tak velký problém. Pojďte se každopádně podívat, jak na to.

Co bude třeba:

  • plechovky (konzervy)
  • otvírák na konzervy
  • barvy ve spreji
  • lepidlo na kov

Jak na to:

Z připravených plechovek bude nejdříve nutné odstranit jejich dna. Pro stojánek volte širší plechovky tak, aby se vám do jejich otvorů láhve snadno a dobře vkládaly. Pokud by na plechovky byly ostré hrany, určitě doporučuji zabrousit, aby při používání nedošlo ke zranění. Pokud jsou plechovky připraveny, můžete začít s tvořením. Plechovky je vhodné barvou nejdříve vystříkat uvnitř, a pak po jejich obvodu. Jaké barevné kombinace zvolíte, záleží zcela na vás. Jakmile barva na plechovkách dobře zaschne, můžete přistoupit k dalšímu kroku a sestavit si svůj tvar svého nového stojanu na víno. A tady můžete popustit uzdu své fantazii a skutečně si navrhnout stojan dle svých vlastních představ. Jednotlivé plechovky k sobě slepte lepidlem nebo můžete použít také tavnou pistoli. Nechte vše dobře vytvrdnout a váš originální stojan na víno je hotov.

Níže se můžete podívat na jednotlivé kroky projektu.

Stojan na víno

Zdroj: Repiny.com

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s