Mé projekty

Letní dekorace pro sváteční stůl

Pozvali jste své přátele na letní večeři a chtěli byste vytvořit neopakovatelnou atmosféru? Překvapte je kromě vynikajícího jídla také hezkou výzdobou vašeho svátečního stolu. Všude kolem je celá řada kvetoucích pokladů, tak proč je nevyužít pro rychlou dekoraci?

fialove-svicky-sklenice

V jednom z minulých příspěvků jsem vám ukazovala, jak je možné využít letních kvítků pro ozdobení stolu třeba v kuchyni.  Dnes se podíváme na to, jak vyrobit snadno a rychle, třeba ze stejných květů, které už máte i v kuchyni, dekoraci pro sváteční stůl. A věřte, že bude hotová skutečně během 5 minut!

Co bude třeba:

  • skleničky na stopce
  • svíčky (různé tvary nebo i čajové)
  • květy
  • ubrousek
  • nůžky
  • voda

krok-1-svicky

Jak na to:

Výroba této dekorace je rychlá a velmi jednoduchá. Nejdříve bude třeba si připravit vhodné květy, které budete chtít pod skleničky umístit. Aby kvítky rychle neuvadaly, tak jsem jejich konce obalila kouskem navlhčeného ubrousku, který je alespoň na nějakou chvíli udrží stále svěží. Pro tuto dekoraci doporučuji vybírat hezky rozkvetlé květy, aby se pod sklem dobře vyjímaly. Květy, které už začaly trochu odkvétat, nejsou moc vhodné,  protože tady jim ani navhlčený ubrousek nepomůže vrátit plnou krásu.

krok-2-svicky

Květiny rozmístěte a naaranžujte na stole přesně tam, kde chcete mít umístěny svíčky.  Květy pak pouze přiklopíte obrácenou skleničkou a nahoru dáte svíčku. Na přípravu tohoto projektu spotřebujete pouze pár minut, ale věřte, že touto dekorací na stole návštěvu určitě překvapíte!

Zdroj: Let´s Create

letscreate

Reklamy

One thought on “Letní dekorace pro sváteční stůl

  1. Pingback: Starý papír v podobě dřevěné misky | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s