Mé projekty / Tvoření s dětmi

Ozdobte si skleničky a misky

Letní sklenice

Léto je doba, kdy rádi sedíme a odpočíváme na terasách nebo zahrádkách. Na stole se pak objevují vše možné i nemožné dobroty, které nás lákájí k ochutnání. Pojďte si dnes ozdobit skleničky a misky, ve kterých již zmíněné dobroty budou kouzelně vypadat.

Před nedávnem jsem propadla kouzlu dekoračních lepicích pásek, které udělají velmi rychle velký kus „zdobící“ práce. V obchodně s výtvarnými potřebami jsem narazila na jednu veselou s motivem mochomůrek. Když jsem pak doma přemýšlela, jak ji využít napadlo mne vzít starou láhev, která zbyla po nějakém nápoji a zkusit ji ozdobit. První výsledek mne nadchnul a tvůrčí chuť sílila :-), a proto jsem vyzkoušela ještě ozdobit skleničku i misku a výsledek posuďte sami.

Co bude potřeba:

  • dekorativní lepicí páska
  • nůžky
  • láhev, sklenička, miska nebo cokoliv jiného

Jak na to:

Stačí jenom vzít vybraný kus nádobí a vrhnout se do lepení. Při lepení jenom dávejte pozor, aby se vám páska různě nekroutila a nevznikaly slepeniny, které jdou pak na skle vidět. Pokud si vyberete pásku s motivem, který se dá různě nastříhat (jako třeba mochomůrky), pak motivy můžete jednotlivě nastříhat a vytvořit na skle nebo čemkoliv jiném krásný motiv.
Letní sklenice

Myslím, že toto je projekt, u kterého se pobavíte nejenom vy, ale také ostatní členové vaší rodiny a bude to určitě báječné tvoření pro děti. Malí tvořílci si mohou ozdobit hrneček, ze kterého rádi pijí třeba čaj. V dalších příspěvcích vám přinesu další ukázky, jak je možné dekorační pásky ještě využít.

Text a foto: Let´s Create

letscreate

Reklamy

3 thoughts on “Ozdobte si skleničky a misky

  1. Pingback: Letní kvítky na kuchyňský stůl | Let´s Create

  2. Pingback: Kávová dekorace do vašeho bytu | Let´s Create

  3. Pingback: Vánoční dekorace snadno a rychle | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s