Inspirace

Veselý pořadač na stůl

Také se vám občas stává, že se na vašem pracovním stole sejde spousta „potřebných“ věcí a drobností, které by bylo dobré někam uklidit nebo alespoň nějak zorganizovat? Pojďte si snadno a rychle vytvořit svůj vlastní pořadač na stůl, kam uschováte všechny své poklady od nůžek, štětců, tužek, kousků papíru a dalších věcí.

poradac-stul

Z přechozích příspěvků už asi víte, že mám ráda projekty, kde je možné využít již nepotřebné věci. Přiznám se, že tento nápad mne velmi oslovil, protože zde uplatníte krabice od potravin, ruličky od toaletního papíru, barevný papír a malý zázrak bude během chvilky hotov. Velkou výhodou je, že si můžete barvy polepu zvolit tak, aby se výsledek co nejvíce hodil do vašeho interiéru a ladil s ostatním nábytkem. Takže, s chutí do díla!

Co bude třeba:

  • krabice od potravin (např. cornflakes
  • ruličky od toaletního papíru nebo ruličky od papírových kuchyňských utěrek
  • vzorovaný či barevný papír nebo látka
  • nůžky
  • lepidlo

Jak na to:

Z vybraných krabic odřežete spodní část, která bude sloužit jako dno přihrádek. Výšku si určíte sami, dle svých potřeb a podle toho k čemu budete jednotlivé přihrádky využívat. Stejné to bude také u ruliček od toaletního papíru a ruliček od papírových utěrek. Právě díky tomu, že jsou ruličky od kuchyňských utěrek vysoké, výborně se hodí na vyšší věci, jako jsou štětce nebo pravítka.

Jakmile budete mít jednotlivé části připravené, pak si je seskládáte přesně tak, jak by měl výsledný pořadač vypadat. A na řadu přijde to nejlepší a to je zdobení! Jednotlivé díly si dle svého gusta polepíte papírem, dozdobíte třeba různými proužky z papíru, kytičkami, knoflíčky a spousto dalších drobností, které se vám líbí. Na závěr všechny jednotlivé kusy k sobě slepíte. Po zaschnutí a dočištění hran (pokud to bude vůbec potřeba) máte unikátní a designový doplněk pro váš stůl. A jsem přesvědčená, že určitě budete mít z hotového výsledku velkou radost!

Na níže přiložených fotografiích se můžete podívat, jak při výrobě postupovat.

Pořadač na stůl

Zdroj: Repiny.com

letscreate

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s