Mé projekty

Kávová dekorace do vašeho bytu

Káva jako dekorace

Káva a její příjemně omamná vůně vždy vytvoří jedinečnou atmosféru. Proč si však její vůni ještě o něco více nevychutnat? Nechte vyniknout nejenom  vůni, ale také roztomilým tvarům jednotlivých zrnek třeba v kuchyni nebo obývacím pokoji při posezení s přáteli.  

Během několika minut si z kávy můžete vytvořit voňavou dekoraci, která svým trochu i netradičním vzhledem ozdobí kuchyňský stůl nebo kterékoliv jiné místo u vás doma. A stačí skutečně jen pár minut!

Co budete potřebovat:

  • zrnková káva
  • misky různých tvarů
  • čajové svíčky

Postup pro vytvoření dekorace je velmi snadný. Zrnkovou kávu nasypete do vybrané misky nebo jiné nádoby v množství, které se vám bude nejvíce líbit. Doprostřed umístěte jednu nebo i více čajových svíček a jste hotoví. Stačí skutečně jen pár minut proto, abyste ještě dnes měli na svém stole něco nového a vězte, že každou návštěvu tato dekorace určitě zaujme. Miska plná zrnek různých velikostí, tvarů i barev přitáhne okamžitě pozornost každého. Vyzkoušejte také různé tvary misek, ať už menší nebo větší, kulaté i hranaté. V každé vypadá káva zcela jinak, ale o to víc zajímavě. Pak už jen stačí zapálit svíčku, uvařit šálek lahodné kávy a oddat se chvilkám příjemného odpočinku.

Káva jako dekorace

Pokud káva není vaším favoritem, pak pro tento typ dekorace můžete využít i různé další kuchyňské suroviny. Velmi hezky vypadají misky například s kořením, různobarevnými fazolemi, čočkou, hráškem nebo i rýží. Podívejte se na zásoby, které máte v kuchyni, a jsem si na 100% jistá, že najdete spoustu výtvarného materiálu pro vyzkoušení. Zkuste různě kombinovat a vytvořte si svoji vlastní dekoraci!

Zdroj: Let´s Create

letscreate

Reklamy

3 thoughts on “Kávová dekorace do vašeho bytu

  1. Pingback: Rozkvetlé letní polštáře po celý rok | Let´s Create

  2. Pingback: Zrnka kávy v záři reflektorů | Let´s Create

  3. Pingback: Valentýnská srdíčka z darů kuchyně | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s