Inspirace

Dřevěné kolíčky na prádlo hvězdou večera

svicny-kolicky-detail

Přibližujícíc se léto s sebou zase přinese tu příjemnou večerní atmosféru, kdy s radostí večer usedneme s přáteli ke stolu, otevřeme láhev dobrého vína a oddáme se příjemnému povídání. Celé kouzlo okamžiku a také atmosféru mohou příjemně podtrhnout svíčky, jejichž plamínky se budou jemně uklánět ze strany na stranu ovlivňované příjemným večerním vánkem.

Dnes mám pro vás jeden velmi snadný nápad, jak vytvořit hezký svícen třeba právě pro váš letní stůl na zahradě. Mám velmi ráda nápady, kde je možné snadno a rychle použít to, co máme většinou doma přímo k dispozici. Pojďte se podívat na jeden malý unikát z plechovky od sardinek (může být jakákoliv jiná nízká plechovka) a dřevěných kolíčků na prádlo.

Co budete potřebat:

  • Plechovka
  • Dřevěné kolíčky na přádlo
  • Skleněný kalíšek pro usazení svíčky
  • Čajovou svíčku

A jak postupovat? Kolíčky jednoduše osadíte po celém obvodu plechovky, usadíte skleněný kalíšek se svíčkou a zázrak je hotov. Při práci s plechovkou dejte jen pozor na její okraje, protože mohou být někdy ostré. Vytvoření svícnu  zabere skutečně jen několik minut a během chvilky je zázrak hotov. Pokud si budete chtít se svícnem trochu vyhrát, pak můžete kolíčky ještě různě pomalovat, polepit a dokrášlit dle vašich představ a k maximální spokojenosti.

Užití pro vytvořenou dekoraci je celá řada od svícnu, přes vázičku nebo ozdobný obal na květiny. Záleží jen a jen  na vaší inspiraci. Detailní postup naleznete v níže uvedeném obrazovém materiálu.

svicny-kolicky-pradlo

Zdroj: Repiny.com

letscreate

Reklamy

One thought on “Dřevěné kolíčky na prádlo hvězdou večera

  1. Pingback: Barevné kuchyňské prostírání | Let´s Create

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s